dr. soytürkDr. Soytürk (Minel Klinik)İletişim+90312 210 1626

Kısırlık ve Tüp Bebek Başarı Hikayelerimiz

İlk olarak Allah başımızdan eksik etmesin sizi. 7 senelik evliyim ben bu 7 senede çok şey yaşadım 3 kere tüp bebek denedik 3 de olumsuz sonuçlandı. Bir akraba vasıtasıyla Ümmügülsüm Hocamızı bulduk ve o an hayatımız değişmeye başladı güler yüzüyle herşeyin olacağını anlattı ve yola çıktık benim için zordu hocamızın güler yüzüyle de atlattık şu an hislerimi sorsanız çok heyecanlıyım kalbim yerinden çıkcak sanki ilk kalp atışını duycaz ve keselerini de görcez…Çok şükür kesemizi gördük çok mutluyum Allah nasip ederse Ümmügülsüm olcak adı gibi güzel kızımız olur inşallah…Not: 1 hafta sonra kalp atışını duymaya gelcez…Merve ÇelikAllah isteyen herkese nasip etsin…
  • Allah başımızdan eksik etmesin sizi
Artık dostum olan bir insana bir şey yazmak ta zorlamıyorum ilginç olarakÜmmügülsüm hanımla ilk tanışmamız 7 yıl önce çocuk istediğim bir dönemde oldu. Daha önce gittiğim doktor polikistik over hastalığın var, kilolusun senin çocuğun tedavisiz olmaz belki tüp bebek bile gerekir deyince çok üzülmüştüm. Arkaşımın önerisi ile gülsüm hanıma gittim. Bana bazı testler yaptı. Şeker ilacı başladı ve kilo vermeme istedi. İkinci ay klomen ile gebe kalmıştım. Gebelik sürecimi ve doğumumu çok güzel geçirmiştim. İlk oğlumu sağlıkla kucağıma almamı sağladı. İkinci bebeğimi istediğimde tekrar doktor hanım tedaviye başladı bu sefer 3. Ayda hamilelik müjdesini verdi. Allaha şükürler olsun iki evladım var. Buna vesile olan sizsiniz. Çocuk tedavisi , doğum takibi değil her sıkıntımda yardım eden yüce gönüllü insan sana çok teşekkür ederim. İnşallah sende çocuklarınla mutlu sağlıklı yaşarsın.

Gülsüm Hanım'ı nasıl anlatmalı? Hayatımızın en güzel hediyesini veren kişi mi? Güler yüzlü, güvenilir bir doktor mu? Hem işinin ehli bir doktor olacak hem de çok tatlı bir insan olacak. Hepsinin bir arada olduğu bir doktor kendisi. Kendisiyle tanıştığımız için çok şanslıyız.

Bizim hikayemiz yaklaşık 1.5 sene önce başladı. Bebek sahibi olmak istiyorduk. İnternette araştırdık, TUS birincisi, tecrübeli, üstelik güler yüzlü birini görünce hemen randevumuzu aldık. Muayenehanesine gidince de doğru karar olduğunu anladık. Genel bir kontrolün ardından bize sabırla ayrıntılı bilgiler verdi. Önce ilaç desteği, sonrasında 2 aşılama, rahim filmi ve histeroskopi operasyonları yapıldı. Kulağa fazla geliyor ama Gülsüm hanım ve ekibi süreci olabildiğince kolay ve keyifli geçirmemizi sağladı. En sonunda İkinci tüp bebek denememiz başarılı oldu. Gülsüm Hanım doğum günümde transferi yaptı, çok özeldi, bana hayatımın en güzel doğum günü hediyesini verdi.

Tedavi ve sonrasında gebelik takibi için muayenehanesine sayısız kere gittim. Her seferinde kendisi ve ekibi çok destek verdi. Nesrincla hemşire, diğer hemşireler, Sibel hanım bizim mutluluğumuzu paylaştılar, iyi ki vardınız. Anestezi uzmanı Özgür Bey sayesinde kafam hep güzeldi :)

Operasyon odasında elimi tutan, her daim güler yüzü ve sakinliğiyle bana güven veren, gebeliğin bir hastalık olmadığını, hayatımı normal şekilde yaşamam gerektiğini söyleyen, yolculuk kısıtlaması koymayan, bol bol su içmemi sağlayan sevgili doktorum. Bu satırları kucağımda sağlıklı bebeğimle yazıyorum. Size çok çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız :)

Selin