dr. soytürkDr. Soytürk (Minel Klinik)İletişim+90312 210 1626

Kas İskelet Sistemi Hastalıkları Başarı Hikayelerimiz

Sevgili Yasemin Hocam’a sonsuz teşekkürlerimle yazıma başlamak istiyorum. Uzun süredir devam eden bel ağrısı şikayetlerim sayesinde çok azaldı hatta geçti diyebilirim. Her şeyden önce insani yönü konuşkanlığı , yaklaşımı kendimi çok iyi hissetmemi sağladı. Bence bu tedavide işin psikolojik boyutu da çok önemli. Hocam bu anlamda hem terapi yaptı, hem de tedavi. Bu konuda doktorumu bulduğumu düşünüyorum. Ayrıca tüm ekibe de çok teşekkür ediyorum. Hep güler yüzlü beni karşıladılar ve yardımcı oldular. Hocam iyi ki varsınız . Sizi Seviyorum...
  • Bel ağrısı şikayetlerim sayesinde çok azaldı hatta geçti diyebilirim.
Merhabalar , ben Aysel, Yasemin hocama boyun fıtığı ve kolumda sinir sıkışması şikayetimle geldim. Öncelikle iyi ki geldim diyorum Hocamın öyle bir enerjisi var ki yaptığı tedaviden önce verdiği pozitif enerjisi insanı moralman tedavi ediyor. Hastasıyla gerçekten içten ve de samimi ilgileniyor. Tanıdığıma gerçekten çok memnun oldum. Allah her şeyi gönlüne göre versin Hocamın…..
  • Aysel Karslı
Kliniğinizi kızım internetten eşinin rahatsızlığında bulmuş o memnun kaldı. Benim rahatsızlığımda da yine kızım getirdi. Temiz ve hijyen kurallarına uyuluyor, ağrılarımda çok rahatlama oldu. Memnunum. Yasemin Hanıma teşekkür ediyorum.
Merhabalar ben Betül Eraslan, Minel Kliniğe kuzenlerim olan Dr. Ümmügülsüm Soytürk Koç ve Dr. Yasemin Soytürk Özseren ablalarımı ziyaret gittim, ve bu ziyaret sırasında şu fark ettim ki Minel Kliniğe gelen hastalar o kadar güleryüzlü ve sıcak karşılanıyor ki, sanki kendi evlerinde gibi rahat oluyorlar. Ben şahsen gittiğim bazı hastanelerde kendini beğenmiş, kasıntı doktorlarla çok karşılaştım. Ama Minel Klinikte böyle bir olayla karşılaşmazsınız. Güleryüzlü, sıcak bir karşılama ve doğru tedavi ile sağlınıza kavuşabilirsiniz. Sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almak istiyorsanız Minel Klinik tek adresiniz olabilir. İlgi ve alakanız, Güleryüz ve sıcakkanlı karşılamanız için çok teşekkür ederim.
Merhaba, Özellikle belirtmek isterim ki Ofis çalışanlarınız işiyle ve benimle çok iyi bir şekilde ilgilendiler, hepsine çok teşekkür ediyorum. Beş yıldır yaşamış olduğum boyun ve sırt ağrılarımdan Yasemin Hocam sayesinde 3 seansta %50 kurtuldum. Kalan 2 seansta da diğer %50’yi tamamlamak istiyorum ve hocam sayesinde bundan eminim. Teşekkürler Yasemin Hocam ilgi ve alakanızdan ve güler yüzlü oluşunuzdan çok memnun kaldım. Erdal Murathan
Dr. Yasemin Hanıma….2 yıl önce boyun fıtığı teşhisi konuldu. Farklı yerlerde ve farklı doktorlar tarafından kesinlikle ameliyat olmam gerektiği söylendi. İnternet üzerinde yaptığım araştırmada ameliyatsız çözümleri inceledim. Sonunda Uzm. Dr. Ve Manuel Terapist Yasemin hanıma ulaştım. Kendisiyle yaptığım ilk görüşme sonrasında Manuel Terapiye ikna oldum. Bugün son seans tedaviyi de aldım ve 5 seanslık süreç tamamlandı. Şikayetlerimde önemli oranda iyileşme var ve tedaviden çok memnunum. Sayın Dr. Yasemin Hanıma hem güleryüzlü ve insancıl yaklaşımı hem de işindeki uzmanlığı için çok teşekkür ederim.

Yasemin Hanım'a ilk geldiğimde gecelerim ağrıyla geçiyordu. İlk seanstan sonra özlediğim deliksiz uykuyla gecelerim geçmeye başladı. Artık ağrılarla yaşamaya alışmam gerektiğini düşünürken şimdi çok daha iyiyim. Yasemin Hanım'a ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisine her zaman duacı olacağım.

Bel fıtığı ağrılarımın yoğun olduğu dönemde internet üzerinden Yasemin Hanıma ulaştım.Yapmış olduğu tedaviler sonucu ağrılarımın birkaç haftada azaldığını fark ettim. Yapacağım egzersizlerin devamı ile tamamen ağrılarımdan kurtulacağıma inanıyorum. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Böyle ameliyat ile tedavi edilen bir hastalıktan inşallah hiçbir ilaç kullanmadan kurtulacağım.Allah hepinizden razı olsun. K.İ.B.

İnsan duygularla dolu kainatın en şerefli varlığı. Bende şimdi harika duygularla doluyum. (Buna vesile olanlara sonsuz şükürler olsun) Rabbimin izniyle de daim olur inşallah. Gelelim Yasemin hocamın bu duygulardaki emeğine. Ben onu çok sevdim. Rabbim de çok sevsin ve korusun inşallah. O kadar pozitif ve insanı mutlu eden seven bir yapısı var ki (ömür boyu böyle devam eder inşallah) Hastalığın tedavisinde destekleyici rol oynuyor. Buraya gelirken herkes gibi benimde tereddütlerin vardı ama bir yerden başlamak gerekiyorsa ve bende bu başlangıcı Yasemin hanım ile yaptım. Kendimi ilk güne göre çok iyi ve mutlu hissediyorum. İyi ki gelmişim. İyi bir doktorun yanısıra iyi bir insan ile tanıştım. Güler yüzün hep gülsün ve daha nice hastalara şifalar olun canım hocam benim.

Hiç geçmeyen başağrıları için yasemin hanıma gittim. Çok detaylı bir muayene yaptıktan sonra tedavilere başladı. Sadece 3 seans manuel terapi ve iki seans nöral terapi ile başağrılarım geçti. Yasemin hanıma başvurmadan önce ağrı kesici ilaçlar içmeme ragmen başağrılarım geçmiyordu. Mr çekilmiş ama mr da da birşey çıkmamıştı. Daha öncesinde iğneli bir tedavi ve fizik tedavi de almıştım ama bu tedavilerden fayda görmemiştim. Sadece tedavi değil egzersiz ve diyet önerilerinde de bulundu. Çok güleryüzlü ve ilgili bir doktor. Kendisinden çok memnun kaldım. Selver Y..