dr. soytürkDr. Soytürk (Minel Klinik)İletişim+90312 210 1626

Fizik Tedavi Başarı Hikayelerimiz

Dr. Soytürk'te hastalarına şifa veren Uzman Doktor Yasemin Soytürk Özseren’in güler yüzü tedavi sırasında yaptığı ve yapacağı her uygulamayı tüm açıklığı ile anlatması, işini severek yaptığı konusunda verdiği enerji, samimiyeti ve daha bir çok olumlu meziyetlerinin yanında güven veren anlatımlarının tamamını gerçekleştirerek hastasının yaşam kalitesini arttırmasından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Dr. Soytürk kliniğinde çalışan arkadaşlarında güler yüzlü ve samimi yaklaşımlarından dolayı kutluyor ve teşekkür ediyorum. Tedavinin başladığı günden itibaren bel fıtığı sorunumun azalmasına ve tedavinin tamamlandığında %100 lük başarı sağlanarak uğurlanmış olmama söyleyebileceğimi kelimelerle ifade etmek gerçekten çok zor. Ancak şunu söyleyebilirim ‘ Hocam iyi ki varsınız ‘ Tebrik ediyor ,tekrar görüşmek üzere saygılar sunuyorum .

 • Fikret Baş
Bundan 10ay önce oğlumu desteksiz bir şekilde kaldırdığım için belimde fıtık oluştu. Fizik tedavi doktoruna da beyin cerrahi doktoruna da gittim. Gittiğim doktorlar fıtığın küçük olduğunu söyleseler de belimde sürekli bir ağrı oluşmuştu bel ağrısına alışamamışken sol dizimde bir kıkırdak aşınması bu ağrı bel ağrımı unutturmuştu çalıştığım okuldaki arkadaşımın tavsiyesi ile Yasemin hanıma geldim Yasemin hanım ağrılarımın geçeceğine dair beni çok güzel telkin etti korkarak geldiğim seanslarda onun güler yüzü ve desteği ile rahatladım. Şuanda 4. Seanstan çıktım bel ağrılarım büyük oranda geçti diz ağrım % 40 oranında yok oldu daha da iyi olacağına inanıyorum yasemin hanıma güler yüzü ve başarılı tedavisi için çok teşekkür ederim.
 • Elif Erzurumlu
Birkaç aydır bel ağrısı çekiyorum, Belim bacağım ve kalçamın içinde beni rahatsız eden hareketimi kısıtlayan ağrılar vardı. Bu sıkıntılar nedeniyle öncelikle beyin ve sinir hastalıklarına gittim. Orada bel fıtığımın çok büyük olduğunu ve kesinlikle ameliyat olmamı gerektiğini söylediler.
 • Nurcan
 • Nurcan
Merhabalar,Ben Faruk Demirci, Doktor Yasemin Hanım’a ikinci gelişim. İlkinde geçen sene şiddetli baş ağrısı için gelmiştim. Hocamın tedavisi sayesinde baş ağrılarından kurtuldum. Bu senede boyun ve bel ağrısı için geldim. Ağrılarımda epey azalma oldu. Kısa sürede tamamen iyileşeceğime inanıyorum. Herşey için çok teşekkür ederim.
 • Faruk Demirci
Merhaba,Ben Nesrin CANBAZ. Aydın Sökeliyim. Kızımın internette okuduğu yorumlar doğrultusunda Yasemin Hanım’la bir araya geldik, iyi ki de geldik. Yaşamımı çekilmez hale getiren boyun, bel ve kalça ağrılarından beni kurtardığı için kendisine müteşekkirim.Ağrılarımdan kurtulmak benim için elbette ki çok önemli ancak iyi bir dost, arkadaş, evlat kazanmak daha da önemli.Yollarımızın kesişmesi tanrının bana bir lütfu diyor, her şey için çok teşekkür ediyorum.
 • Nesrin Canbaz
Ortaya karışık omurilik problemlerimin geçebileceğine beni inandırdığı için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü, tatlı doktorumu bırakmaya hiç niyetim yok. Gerçi kendisi ağrılarımın azalarak; aynı şikayetlerle gelmemi istemiyor. Artık doğrulabiliyorum; uzun süre bir yerlere oturabiliyorum. Eline, emeğine sağlık sevgili Hocam… Dolunay’da görüşmek üzere
 • Funda Özcan
Bel ağrısı çeken diğer ağrıdaşlarıma;Yakın akrabamın bura da şifa bulması sebebiyle ben de buraya geldim. İlk etapta hissettiğim güven sebebiyle tedavi programına katılmayı kabul ettim. İlk seanstan itibaren yapılan terapi sayesinde hayat kalitemi sıfıra indiren aklımı sürekli meşgul eden ağrılardan kurtuldum. Sadece doktor hanımın yaptığı masajlar sayesinde değil, kendisinin verdiği egzersizlerin de kesinlikle çok faydası oldu. İlk günden itibaren buradaki ilgiye ve sıcak ortama fazlasıyla tanıklık ettim. Bugün buraya üçüncü ve son gelişim. Ağrılarım büyük oranda azalmış hissederek ayrılıyorum. Umarım tekrardan buraya sadece kahve içmeye ve karamelli bisküvilerden yemeye ziyaret amaçlı geleceğim. Ağrılarıyla yaşamaya alışmış bedbaht arkadaşım, kendini Yasemin Hanımın kendinden emin ellerine bırak ve egzersizlerini ihmal etme. Önemli olan kendi çaban. Ben mutlu bir şekilde bur dan ayrılıyorum, senin için de temennim budur.
 • Yusuf Altınsoy
Merhaba,Boyun fıtığı rahatsızlığıyla 2 ay ağrı çekip 30 gün Fizik Tedavi gördükten sonra kliniğinize geldim. Dayanılmaz sağ kol ağrılarım fizik tedavi sonu çok az rahatlamıştı. Burada gördüğüm 3 seanslık tedavi sonunda ağrım %90 oranında azaldı. 2 aydır yarı oturarak uyuyabiliyordum 2 gündür yastığıma yatacak duruma geldim. Geldiğimde sağ kolumda %50 güç kaybı ve dayanılmaz ağrı uyuşma ve karıncalanma vardı bugün itibari ile %90 a yakın iyileştim. Doktorum Yasemin hanımı; hastasını muayenesi, uyguladığı tedavisi hasta ile ilişkisi ve sabrı nedeniyle tebrik ediyorum.Benim gibi sinirli ve geçimsiz bir hastayı iyileştirme yönünde yaptığınız çalışmalardan ötürü tüm klinik çalışanlarına teşekkür ediyorum. Allah razı olsun sizlerden herşey gönlünüzce olsun…Saygılarımla,
 • H. Hüseyin Ünsal
Ben Yasemin Hanımı internetten buldum. Geldiğimde hem fıtıktan, hem kasık kemiğimin ağrısından yürüme güçlüğü çekiyordum. Çorabımı, ayakkabımı eşim giydiriyordu. Bugün kendim giyebiliyorum. İlk seansta kasık ağrım geçti sayılır. Diğerleri (fıtık) bayağı hafifledi. 3-4 haftada tam etkiyi göreceğimi söylediler. Dr. Yasemin’in en hoşuma giden tarafı ne yapacağını önce söylüyor, sonra uyguluyor.Kendisine teşekkür ederim.
 • Kendisine teşekkür ederim.

Kas romatizması rahatsızlığımdan dolayı tanıdığım güzel doktorum Yasemin Hanıma ve siz değerli çalışanlara güler yüzünüz için çok teşekkür ediyorum.Benim 3 seanslık tedavi süremde Yasemin Hanım benim hem fizik tedavi hem psikolojim için uğraştı Emeklerinizden ve çok faydasını gördüğüm tedavimden dolayı çok tşk ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun inşl sağlıkla tekrar görüşmek üzere…Sevda Akgün

 • Sevda Akgün
Omuzumdaki rahatlamanın ferahlığı ile bu satırları yazıyorum. Muayenehaneyi ilk geldiğimde internet kanalıyla bulmuş olduğum doktorun doğruluğu konusundaki soru işaretleriyle doluydu kafamın içi. Ama rabbimin büyük bir nasibiyle güleryüzlü elleri şifa olan doktorumu bulmanın rahatlığıyla ayrılıyorum.Ellerin dert görmesin. Rabbim sizin gibi insanları hekimlere bol ilimler versin ki dertlerimiz son bulsun. Xİyi ki varsın. Anneniz ve Babanızdan rabbim razı olsun böyle tevazu sahibi bir insan yetiştirmişler, sayesinde çocuklarıma ve aileme daha özveriyle bakabileceğim. Herşey için teşekkürler..
 • Şükriye Ulutaş
Dayanılmaz kol ve sırt ağrıları nedeniyle 10 yıldır gezmediğim doktor kalmadı. Ortopedi, fizik tedavi, dahiliye gibi pekçok uzmana gittim. Hertürlü kan ve mr çekildi. Dedikleri hep aynı. Boyun fıtığı, boyun düzleşmesi kollara vuruyor. Ameliyatlık bişey yok. Cihazla fizik tedavi de aldım. Ilaçlar kullandım, ağrı kesiciler, depresyon ilaçları. Başta biraz rahatlaltıyor sonra yine başlıyor. Artık psikolojim bozuldu. Çevremdeki insanlar, ne yakınlarım bile bana inanmamaya başladı. Sonra internetten araştırmalarım sonucunda doktor yasemin hanımı buldum. Yorumları okudukça sanki iyileşmeye başladım. Çok güleryüzlü bir doktor, her şeyden önce dinliyor. Derdimi bütün ağrıyan yerlerimi ilk kez bir doktora anlatabildim. Sonra ayrıntılı bir muayene ettikten sonra. Yapacağı tedaviyi ve tedavinin başarısı hakkında bilgi veriyor. Boşa umut vermiyor. Ama ben o kadar çok güvendim ki bana hiç bir zararı yoksa denemek isterim dedim ve tedaviye başladım. Elle fizik tedavi yaptı. Her tedaviyi kendisi yaptı. Başka yerlerde başta doktoru bir kere görüyorsunuz sonra fizyoterapistler ilgileniyor. Muayeneden tedavinin sonuna kadar birebir her şeyi kendisi yapan fizik tedavi doktorunu ilk kez gördüm. Seanslar bittikten sonra açıkcası ağrılarımda çok değişiklik olmadı. Ama üç hafta sonra doktor hanımın dediği gibi etkisini görmeye başladım hiç ağrı kesici ilaç kullanmadan ağrılarımda azalma olması bile benim için bir mucizeydi. Ellerin dert görmesin, çok uğraştı benimle, çok yoruldu. Ama işini sevdiği her halinden belli. Inşallah benim bu yorumum benim durumunda başka hastaların iyileşmesine vesile olur. Binlerce kez teşekkür ederim, Allah size güç versin ki daha çok hastayı iyileştirin.
Ben de Yasemin hanımı internetten araştırarak buldum, daha doğrusu annem buldu. Peki buraya neden geldik? Benim 10 yıldır bel fıtığım var, ve henüz 24 yaşımdayım. Ancak, ilk başladığından beri ilerleyen bir fıtığım var. İlk başlarda az olan ağrım zamanla dikkat etmedikçe, ağır kaldırdıkça ilerledi. Son yıllarda dikkat etmeme rağmen ağrılarım artarak devam etti ve en son geçen yıl okulda-dershanede-ders çalışırken sürekli oturmaya ve hareketsizliğe bağlı fıtık ağrılarına kas ağrısı gibi ağrılarda eklendi ve Marttan beri giderek artan ağrılarım başladı. Bir süre sonra oturamaz hale geldim. Oturdukça ağrılarım artıyordu çünkü. Afyon da fizik tedavi gördüm 2 hafta, iyileştim dedim tam; ama intörlüğe başlayınca 1 hafta içinde o dayanılmaz ağrılarım geri döndü. Majezik-Voltaren gibi güçlü ağrı kesiciler ile 2 ay geçirdim ve sonunda yan etkileri görüldü, midem ağrımaya başladı. Bu esnada tekrar fizik tedavi aldım ancak faydasını görmedim. Çünkü tıp temposunda mümkün değildi fayda görmek. Bu arada annem araştırma yaparken manuel terapi hakkında, Dr. Yasemin Soytürk Özseren’i bulmuş. Ben de kendisini araştırınca bilgisine ve ilmine inandım güvendim. Muayenesi sonucunda tedavinden %75-80 fayda göreceğimi söyledi. 1. Seans sonunda %20-30 ağrılarım azalmıştı ve artık ağrı kesici içmeyi de bırakmıştım. 2.seans sonunda ağrılarım başlangıca göre %70 azalmıştı, 3. Seansta ise önce manuel terapiyi aldım 30 eylülde, şimdi ise hacamat yapıldı. Artık ağrılarımdan geriye %10-20’lik bir kısım kaldı ve iş görebilirliğim çok arttı. Kendisine ve o güleryüzlü personeline çok teşekkür ederim. Hem manen hem tedavi anlamında çok yardımcı oldular. Bundan sonraki hayatınızda başarılar :)Sağolun, varolun :)
 • Adile Büşra Mavi
 • Adile Büşra Mavi
İki büklüm arkadaşım düzleşmesinde yardımını görüp kesinlikle görmem lazım dediğim doktor. 5 yıllık beraberliğimizi bitirdiğimiz ağrılarım çeşit çeşit doktorun çeşit çeşit koyduğu teşhislerin üzerinden bir kalemle çizik attığım sevgili doktorum Yasemin hnm ve hayat dolu Nejla hnm’a ve Sibel Hnm’a kalben sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Adeta aile ortamı gibi ekibinizi çook çok sevdim. Sizleri tanımak bu ortamda olmak hem çok keyifli hem de çok güzeldi. Tedavi için olmasa da tekrar tekrar görüşmek üzere. Sonuçta aile boyu sırayla geleceğiz.
 • Ayşe
Merhaba,Ben Leyla Duran, 3 yıldır bacak, kalça ve boyun (vücudumun sol tarafı) ağrısıyla birçok doktora gittim. Sadece bana ilaç verildi. 3 yıldır ilaç kullanıyorum ama hiçbir ilerleme kaydedemedim. Sevgili Yasemin Hanım’ı buldum. İyi ki de bulmuşum, üç seans terapi uyguladı. Şimdi kendimi iyi hissediyorum. Daha da iyi hissedeceğime inanıyorum. Yasemin Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra ağrılarım devam etmez. Allah sizden razı olsun. İyi ki varsınız.
Merhaba ben Rasim Karabükten geldim. Bel ağrısından şikayetim vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dr. Yasemin hanıma ulaştım. İlk seanstan sonra bir ara müthiş bir ağrı yaşadım çok sancı oldu bi taraftan bi tarafa dönemedim, nefes almakta bile zorlandım. 2. Tedavi muayene sonrası hacamattan sonra bir hayli rahatladım. Bu arada Dr. Yasemin hanıma ve çalışma arkadaşlarına nazik misafirver perliklerinden dolayı içtenlikle teşekkür ederim. 3-4 hafta sonra sonucu kendilerine olumlu ya da olumsuz bildireceğim. Genel olarak şunu söyleyebilirim ben buradan memnun ayrılıyorum. Dr. Yasemin hanıma tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılarının devamını dilerim. Rasim Kervan 31.07.2017
 • Rasim Kervan
Yaklaşık 5 ay evvel MR sonucuyla fıtık teşhisi konmuştu. Sağ bacağımı hareket ettirmekte zorlanıyordum. Oturmak ta zaman zaman benim için zulüm oluyordu. 20 günlük fizik tedavim pek sonuç getirmedi ve internet üzerinden Sevgili Yasemin hanım’ın manuel terapisini denemeye karar verdim. 3. cü ve son seansım az evvel bitti. Kendimi şu an çok daha iyi hissediyorum. Bu iyi hissetmekte ki en büyük etken, muayemin her kas üzerinde gerçekleşmesi, vücudun yalnızca bir mekanik sistem değil, yaşayan bir organizma olduğu gerçeğinden harekette tüm vücudun (vitamin değerleri de dahil) gözden geçirilmesi, kişiye özel alıştırmalar verilmesi, Güleryüz anlayış ve içtenlik oldu. Ve şunu da anladım ; MR sonucu hastanın özneli durumu olmaksızın pek bir şey ifade etmemekte... Daha iyi günlerin beni beklediği umudunu aşılayan Sevgili Hocam’a teşekkürlerimi sunar, çalışanların içten ilgilerine de teşekkür ederim. Ömür Aktaş 31/0/2017
 • Ömür Aktaş